Tabernakelkerk > Contact

Contact

Tabernakelkerk aan de Waalstraat 2 te Apeldoorn, 055-5334099

Reserveringen: agenda@tabernakelkerk.nl

> Routebeschrijving

Scriba

Johan de Hoop
Twijndersdonk 103
7326 BN Apeldoorn
tel. 055-5413294
scriba@tabernakelkerk.nl

ds Willem SmouterPredikant

ds. Willem Smouter
Schiestraat 30
7333 MX  Apeldoorn
055-7501199
willem@smouter.net
en www.smouter.net

Koster

Volgens rooster

Reserveringen:
agenda@tabernakelkerk.nl

Predikant in opleiding

Janneke Dekker-de Groot
06-49896916
jdg_janneke@hotmail.com

Diaconie

diaconie@tabernakelkerk.nl

Jan van RaaltePastoraal werker

Jan van Raalte
raaltej@gmail.com

Kerkblad “Dienstbetoon”

redactie: Henk la Roi, 055-5419490
kopij naar: dienstbetoon@tabernakelkerk.nl

Jeugdwerker

Jonathan Hoekstra
jonathan@tabernakelkerk.nl

Administrateur

administrateur@tabernakelkerk.nl

> Bankrekeningen

Steven FaberMuziekcoördinator

Steven Faber
stevenfaber@tabernakelkerk.nl