15 sep startzondag: Zorg voor de aarde

  

Startzondag 15 september
Thema: Zorg voor de aarde

Dit jaar gaan we tijdens de startzondag op D.V. 15 september as, in de verschillende wijken onder leiding van de diaconale wijkteams aandacht besteden aan het thema: “Zorg voor de aarde”.
In de ochtenddienst van 15 september zal onze predikant Willem Smouter ook stil staan bij dit thema en na de dienst gaan we er in de wijken over doorpraten. In de avond is er dan zoals gebruikelijk geen dienst.
Wat we o.a. graag willen bespreken is:

1. Wat heeft de bijbel hierover te vertellen?
2. Wat doe je zelf?
3. Wat doen wij als kerk?

Werkgroep

Graag willen we ook een werkgroep oprichten met een aantal gemeenteleden met als doel dit thema verder vorm en inhoud te geven binnen onze gemeente. We denken aan een aantal workshops met ervaringsdeskundigen, maar willen ook nadenken hoe wij nog duurzamer ons leven kunnen inrichten. Dat kan van alles zijn: huishouden (elektra, gas, water), reizen, autogebruik, etc.
Als je interesse hebt en hierbij betrokken wil worden, zou je dan een berichtje willen sturen naar de diaconie?

Met duurzame groet namens de diaconie,

Johan Lammers