19 feb: online jeugdleidersconferentie “Connected”

  

Zaterdagochtend 19 februari vindt er een online jeugdleidersconferentie plaats. Deze conferentie willen we samen volgen vanuit onze kerk.

Het thema is ‘connected’: “In deze Corona tijd is het heel lastig om met jongeren verbinding te maken. Maar ook het verbinding maken met jezelf. En vooral ook verbinding zoeken met God. Daar willen we samen naar gaan zoeken en praktische handvaten voor meegeven.”

Voor wie? Natuurlijk onze jeugdleiders, maar eigenlijk iedereen die een warm hart heeft voor onze  jeugd. Ben jij iemand die zich graag wil verbinden aan onze jeugd, maar nog niet precies weet of dit iets voor je is of hoe dat werkt? Deze conferentie draait juist om deze vraag.

Naast het volgen van de conferentie maken we ook ruimte voor gesprek en ontmoeting. Iedereen is van harte welkom!

Aanmelden kan voor 15 februari via het volgende aanmeldformulier.

Tot dan!
Hartelijke groet,
Namens de jeugdraad,
Jonathan en Wouter