Contact

Tabernakelkerk aan de Waalstraat 2 te Apeldoorn, 055-5334099
Reserveringen: agenda@tabernakelkerk.nl
> Routebeschrijving

Scriba

Nelleke Odink
Hattemsezijweg 16
7335 JN  Apeldoorn
tel. 055-5347450
scriba@tabernakelkerk.nl

ds Willem SmouterPredikant

ds. Willem Smouter

Koster

Volgens rooster

Reserveringen:
agenda@tabernakelkerk.nl

Jan van RaaltePastoraal werker

Jan van Raalte
raaltej@gmail.com

Diaconie

diaconie@tabernakelkerk.nl

Jeugdwerker

vacature

Kerkblad “Dienstbetoon”

redactie: Wieke van Keulen
kopij naar: dienstbetoon@tabernakelkerk.nl

Webredactie

Esther van den Berg en Leonieke Homan:
webredactie@tabernakelkerk.nl

MuziekcoördinatorSteven Faber

Steven Faber
stevenfaber@tabernakelkerk.nl

Administrateur

administrateur@tabernakelkerk.nl

> Bankrekeningen