Contact

Tabernakelkerk aan de Waalstraat 2 te Apeldoorn, 055-5334099
Reserveringen: agenda@tabernakelkerk.nl
> Routebeschrijving

Scriba

Gert Wever
Caro van Eycklaan 23
7207 GE  ZUTPHEN
tel. 0575-571367
scriba@tabernakelkerk.nl

ds Willem SmouterPredikant

ds. Willem Smouter
Schiestraat 30
7333 MX  Apeldoorn
055-7501199
willem@smouter.net

Koster

Volgens rooster

Reserveringen:
agenda@tabernakelkerk.nl

Jan van RaaltePastoraal werker

Jan van Raalte
raaltej@gmail.com

Diaconie

diaconie@tabernakelkerk.nl

Jeugdwerker

Jonathan Hoekstra
jonathan@tabernakelkerk.nl

Kerkblad “Dienstbetoon”

redactie: Henk la Roi, 055-5419490
kopij naar: dienstbetoon@tabernakelkerk.nl

Webredactie

Esther van den Berg en Leonieke Homan:
webredactie@tabernakelkerk.nl

MuziekcoördinatorSteven Faber

Steven Faber
stevenfaber@tabernakelkerk.nl

Administrateur

administrateur@tabernakelkerk.nl

> Bankrekeningen