Aanmelden NGK Zaalvoetbaltoernooi

  

Op zaterdag 30 december van 10:00 – 14:30 uur vindt het zaalvoetbaltoernooi van onze kerk plaats in sporthal Mheenpark. Een gezellig toernooi voor jong én oud. Vele ouderlingen zijn er door de jaren heen zoek gespeeld, organisten gepoort en jeugdleiders compleet gedold. Maar… er is altijd weer een moment om dit recht te zetten. En dat moment is aangebroken!

Maar ook voor iedereen die dit fenomeen nog niet kent: doe mee! Het is vooral een heel gezellig gemixt toernooi, waarin we sportief bezig zijn en elkaar als gemeente weer beter kunnen leren kennen. Aanmoedigen mag natuurlijk ook.

Aanmelden kan via deze link: formulier zaalvoetbaltoernooi

Belangrijk:

  • Geef je op als individu of koppel. Je kunt je helaas niet als team opgeven.
  • We hanteren een maximumaantal van 100 deelnemers om het voor iedereen zo leuk mogelijk te houden. Dus wees er snel bij, want vol is vol, de aanmelding gaan hard!
  • Vragen? Stuur een mailtje